Laucesā noritēja nometne “Mēs kopā!”

Laucesas pagastā no 2016. gada 11. jūlija līdz 15. jūlijam tika organizēta jauniešu dienas nometne „Mēs kopā!”. Tajā piedalījās 24 Laucesas un Tabores pagastu jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

Nometnes ietvaros jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās un apgūt tādas prasmes kā pīšana no papīra, foto veidošana uz koka pamatus. Tās tika izvēlētas, ņemot vērā jauniešu vecumu un intereses. Ar lielu interesi jaunieši piedalījās papīra pīšanas darbnīcā, ko vadīja Laucesas pagasta iedzīvotāja Ludmila Kvetkovska. Jaunieši atzinīgi arī novērtēja interesantu nodarbību Daugavpils zinātkāres centrā “Zili brīnumi”.
Nometnes piecas dienas paskrēja ļoti ātri, tā kā katrā no tām tika piedāvātas interesantas aktivitātes. Tās izskaņā jaunieši devās uz Ezerkalnu Dervanišķu ezera krastā. Tur tika organizētas jautras stafetes, viktorīnas un radošie uzdevumi. Jauniešu demonstrēja savus talantus improvizētājā „Talantu fabrikā”. Par piemiņu no nometnes jaunieši saņēma kopīgo fotogrāfiju un suvenīrus.
Nometnes dalībnieki izteica pateicību nometnes vadītājam Andrejam Brunam un uzdāvināja savu kopīgu radošo darbu „Paldies!” Skanēja tikai pozitīvas atsauksmes un jaunieši izteica vēlēšanos arī nākamgad piedalīties nometnē!