Baltā galdauta svētki Laucesā

Baltā galdauta svētki Laucesā

  1. maijā SC “Laucesa” notika Baltā galdauta svētku koncerts “Svini savu brīvību” par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai.

Ar mūzikāliem sveicieniem valsts dzimšanas dienā uzstājās Demenes kultūras nama vokālais ansamblis „Aizturi elpu!” (vadītājs Zigfrīds Pliska), Demenes kultūras nama deju kolektīvs “Dzīvīte” (vadītājs Māris  Akerbergs),   Nadežda Vjazmitinova-Petuško ,  pašmāju vokālais ansamblis „Prieks” (vadītāja Inna Kralika) un deju pulciņš (vadītāja Jeļena Posternaka).

 

Pasākuma laikā tika atklāta iedzīvotāju Mihailovas Tatjanas, Darjas Vasiļonokas, Vandas Šalkovskas, Regīnas Aļehno, Kvetkovskas Ludmilas un Janīnas Oboļevičas darbu izstāde – Balti galdauti un tamborējumi.

 

Noslēgumā tika klāts galds un pasniegti vieni no latviešu nacionāliem ēdieniem – vārīti kartupeļi ar gaļu, Rīgas maize ar kaneli, bilciņas, marinēti ģurķīši tomātu mercē, sēņu soļanka un citi gārdumi, ko ar prieku sarupējuši skatītāji un mājsaimnieces.

Paldies par svētku radīšanu visiem kolektīviem un dalībniekiem.

 

Paldies Augšdaugavas novada Laucesas pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu,  Vandai Fedorovičai un Jāzepam Baranovskim par skaistām narcisēm.

 

Līdz tikšanos!

 

Ziņas sagatavoja:

Laucesas pagasta bibliotēkas

vadītāja Viktorija Kvetkovska