“Karstais ledus”

Svētdien, 17. janvārī privātīpašumā “Balvas” Laucesas pagastā notika hokeja spēle “Karstais ledus”. Uz ledus iznāca četras komandas laucesiešu un demeniešu sastāvā. Spēle bija interesanta, ļoti saspringtā cīņā pirmās vietas ieguvēji bija komanda “Mišaņa”, otro vietu izcīnīja komanda “Sklad” un trešajā vietā komanda “Laucese”. —

Hokeja iecienātāji Laucesas pagastā katru gadu pulcējās vienā vietā dīķos “Balvas”. Un tikai šogad laiki tik tiešām bija labvēlīgi, lai sarīkotu divu pagastu komandu spēli.

Pēc spēles notika individuālās sacensības uz riepas mešanu mērķī. A. Bruns pasākumā noslēguma aicināja visus pie kārstas tējas un svaigajiem pīrādziņiem.

Pasākuma “Karstais ledus” organizators speciālists jauniešu jautājumos Andrejs Bruns sirsnīgi pateicās jauniešiem par aktīvo dalību šajā komandu sporta veidā. Izsaka pateicību īpašuma “Balvas” īpašniekiem Smilgina ģimenei un Baranovska ģimenei, kas atbalsta un atļauj ziemas laikā slīdot pa dīķiem. Paldies arī Žalnerčika ģimenei par esošo elektrību, kas ļauj spēlēt hokejā līdz vēlam vakaram.

Mūsu jaunieši spēle hokeju šajā vietā sestdienās un svētdienās un būtu priecīgi redzēt jaunus spēlētājus.

 

Ziņas sagatavoja:

Atbildīgs par jauniešu lietām Andrejs Bruns